FX-D design

Grafický Design ve hrách

Corel Draw (PP)

Paint Shop Pro je jeden z nejoblíbenějších a nejznámějších grafických programů. V minulých letech získal program mnoho ocenění na poli grafického zpracování. Podporuje všechny funkce, které se dají od profesionálního grafického programu čekat. Navíc je velmi přehledně zpracovaný a pro začátečníka velmi rychle pochopitelný. (demo na www.stahuj.centrum.cz)
 Obsahuje impozantní počet profesionálních funkcí - od nástrojů pro precisní editaci až po umělecké štětce pro originální a tvůrčí malbu. Návrháři Web stránek mohou jednoduše navrhovat a publikovat pomocí pokročilých nástrojů pro Web design. Publikování dokumnetů do formátu PDF pro snadný přenos a profesionální výstup je nyní velmi jednoduché pomocí průvodce Publish to PDF.(další info zde www.linuxsoft.cz)
 Nové nástroje pro tvorbu komponentů pro Web a editování fotografií a bitmapových obrazů jsou představeny v této nové verzi bitmapového editoru. Některé z těchto nových funkcí obsahují nový nástroj CutOut tool, Image Slicing and Rollover creation a nástroj Red-Eye Removal. Optimalizace obrázků pro WEB. (z www.expomarket.cz)
Posledni komentare
09.01.2009 11:58:11: dyžtak napiš na icq 471-967-625
10.11.2008 10:03:05: Zdravím lidi kteří pracují s Corelem.Potřeboval bych poradit s programem Corel Draw 8.Najde se nějak...
 
Aukro.cz